למה עדיף לכם לפנות לחברה מקצועית לפירוק רכבים?

למה עדיף לכם לפנות לחברה מקצועית לפירוק רכבים?כמו בתחומים רבים אחרים בישראל וכנראה שגם בעולם, גם תחום פירוק הרכבים מתחלק לשניים.

אנשי מקצוע מול חאפרים. בעוד יש תחומים שתהליך או תיקון אשר יתבצע על ידי חאפר לא תמיד יכול לגרום לנזק ממשי משום שיש הרבה הנדי מנים למשל שכן יודעים לבצע עבודות כמו תיקון נזילות או החלפת נורה בצורה מקצועית ואכן לא תמיד אנחנו חייבים לפנות לאינסטלטור או חשמלאי בתקלות פשוטות, בתחום של פירוק רכבים זה משהו אחר.

במצב שבו אתם רוצים או צריכים למסור את הרכב שלכם לפירוק, אתם רוצים להיות בטוחים שאתם פונים לחברה מקצועית. חברה שתלווה אתכם שלב אחר שלב בתהליך של מכירת רכב לפירוק ותציג בפניכם מה אתם צריכים לעשות בלי יוצא מן הכלל. 

מה יכול לקרות אם לא תבחרו בחברה מקצועית לפירוק רכבים?

כמה דברים. קודם כל יכול מאוד להיות שתתחילו להסתבך בכל מה שקשור לתהליך מבחינה בירוקרטית. לעומת זאת, עם חברה מקצועית תקבלו הסבר מפורט ותוכלו לחסוך המון זמן יקר ואפילו להגיש את הבקשה לפירוק הרכב דרך רשת האינטרנט.

בנוסף, סוחר רכבים שזה לא באמת המקצוע שלו יכול שלא להציג בפניכם את המחיר שבאמת מגיע לכם עבור הרכב ואתם צפויים להפסיד מכך בכל המובנים.

יחד עם זאת, רוב האנשים שבוחרים להעביר את הרכב לפירוק עושים זאת מכל מיני סיבות כמו למשל לשמור על הסביבה שלנו ובחירה שאינה נכונה עלולה להוביל את הרכב שלכם למקום הלא נכון.

לכן, תעשו לעצמכם טובה ולפני שאתם שולחים את הרכב לפירוק, תבדקו מי מבצע את השירות הזה עבורכם ואיך. 

כל הסיבות לבחור ב- DBC לפירוק הרכב שלכם 

  1. שנים של ניסיון בתחום – אנו פועלים שנים רבות בתחום פירוק הרכבים ולכן נשמח ללוות אתכם בתהליך שלב אחר שלב. ליווינו כבר עשרות אלפי לקוחות מרוצים. 
  2. חיסכון אדיר בזמן – אנחנו כאן כדי לדאוג לכל מה שצריך. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר, לאחר מכן תצטרכו למלא טופס כדי שניתן יהיה להעביר את הרכב לפירוק ומשם אנחנו דואגים לגרירת הרכב והכסף מועבר ישירות אליכם. 
  3. פירוק רכב – התהליך נעשה בצורה מקצועית ויעילה. כל החלקים המתאימים למחזור עוברים מהמגרש לפירוק רכבים למחזור, שאר החלקים שניתן להעביר למוסכים לשימוש בתור חלקי חילוף עוברים למוסכים ובקיצור הכל נעשה כמו שצריך. 

לפרטים ומידע נוסף אודות פירוק רכבים, השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם ולתת לכם מענה על כל שאלה ובקשה.

צוות החברה ישמח ללוות אתכם שלב אחר שלב כדי שתוכלו להיפטר מהרכב הישן כמה שיותר מהר, לקבל את הכסף שמגיע לכם ואולי אפילו ליהנות מקניית רכב חדש במזומן או בליסינג. 

053-3366046 דילוג לתוכן