קניית רכבים לפירוק – מה חשוב לדעת על התהליך?

אחת מהאפשרויות אשר עומדות לנגד עיניו של מי שמחזיק בידו רכב בסוף ימי חייו היא האפשרות של מכירת רכבו לפירוק במגרש לפירוק כלי רכב.

פתרון זה, הוא הפתרון שעשוי להיות היעיל ביותר גם עבורכם, וגם מבחינה סביבתית.

בשורות הבאות, נלמד עוד על מה חשוב לדעת על התהליך של מכירה וקניה של כלי רכבים לפירוק.

קניית רכבים לפירוק – מה חשוב לדעת על התהליך?
קניית רכבים לפירוק – מה חשוב לדעת על התהליך?

מכירת כלי רכב לפירוק היא האופציה הראשונה עבור אדם שרכבו לא תקין

בכל שנה מספר עצום של כלי רכב יורדים מהכביש ויוצאים מכלל שימוש.

בין אם מדובר על רכבים שיוצאים משימוש בעקבות תקלה חמורה, או רכבים שמגיעים לגיל שבו המדינה לא מאפשרת להם לעלות יותר על הכבישים בארץ בכל סיטואציה שכזו בעל הרכב יצטרך למצוא פתרון למה לעשות עם כלי הרכב שהוא מחזיק בידיו.

הפתרון הטוב ביותר שעומד לנגד עיניו ללא צל של ספק הוא מכירה של כלי הרכב לפירוק.

במקרה כזה, לרוב נמכור את כלי הרכב או לבעל של מגרש לפירוק רכבים, או לחלופין לאדם פרטי שמתעסק בחלקי חילוף.

מה חשוב לדעת על התהליך של קניית רכבים לפירוק?

הדבר הראשון שיהיה עלינו לעשות ברגע שהחלטנו למכור את הרכב שלנו למגרש פירוק, זה ללכת למשרד הרישוי יחד עם תעודה שמוכיחה שאתם בעלי אותו הרכב.

לאחר הליך זיהוי, תמלאו טופס אשר מטרתו הינה לבטל את הרישום של כלי הרכב במדינה. כיום, ניתן למצוא את הטופס דרך האינטרנט, ואין צורך ממשי לגשת למשרד הרישוי.

השלב הזה מהווה את השלב הבירוקרטי בהליך רכישת כלי רכב לפירוק.

לאחר מכן, הדבר היחיד שנותר פחות או יותר, הוא להגיד להסכם רכישה מול קונה הרכב, ולחתום הסכם שמתאר את תנאי ההסכם שלכם, ולאחר מכן התהליך פחות או יותר הסתיים.

חשוב לזכור כי כאשר מחליטים לשלוח את הרכב לפירוק ולא משנה מה הסיבה, כדאי לבחור במגרש רכבים מקצועי עם שם ומוניטין בתחום ולהימנע מלגשת לכל מיני חאפרים שיכולים לסבך את התהליך ולהקשות עליכם במקום להקל עליכם.

פנייה למגרש מקצועי תאפשר לכם להנות מתהליך מהיר, יעיל ולקבל את הכסף שמגיע לכם כמה שיותר מהר עם כמה שפחות תהליכי בירוקרטיה מתישים

מעוניינים לקבל מידע נוסף על פירוק רכבים? יש בבעלותכם רכב שיצא מכלל שימוש בשל תאונה קשה, התיישנות או כל סיבה אחר? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם באתר שלנו ונשמח לחזור אליכם במהרה עם מענה לכל השאלות.

חברת DBC היא בין החברות המובילות בישראל בתחום פירוק הרכבים. אנו מספקים את השירות לכל סוגי הרכבים, מתחייבים לתשלום הוגן, גוררים את הרכב אלינו למגרש במידת הצורך ובקיצור, מקצרים ומייעלים עבורכם את התהליך בצורה מקצועית. 

 

053-3366046 דילוג לתוכן