מה אפשר לעשות אם יש לכם רכב ישן ותקוע בחיפה?

ברגע שבו אתם רוכשים רכב חדש, הוא מייד מתחיל לרדת בערכו. לאחר כ- 10 -15 שנים, המכונית הופכת להיות כמעט חסרת תועלת ותקועה באחד מרחובות חיפה או כל מקום אחר בארץ. 

הרכב התקוע מהווה מפגע אסתטי ואקולוגי, שכן רכב ישן ונטוש לא רק הורס את המראה הסביבתי, אלא גם, משחרר חומרים רעילים מזיקים שמזהמים את הסביבה.

כך שבמוקדם או במאוחר אתם בטוח תתחבטו בשאלה מה לעשות?

מה אפשר לעשות אם יש לכם רכב ישן ותקוע בחיפה?
מה עושים רכב ישן ותקוע בחיפה?

 

קבלו כאן הדרכה למה אפשר לעשות אם יש לכם רכב ישן ותקוע בחיפה?

אל תחכו עד שהמכונית שלכם תהיה חלודה לחלוטין ותחשב כרכב נטוש. תזכרו, שעיריית חיפה כרשות מקומית ובהתאם לחוק שמירת הניקיון מ־1984, יכולה לנקוט בסדרה של סנקציות נגד בעל רכב נטוש, כולל גרירה.

תפנו לחברה שרוכשת רכבים מושבתים לפרוק ותרוויחו מהעסקה במספר רב של פרמטרים:

  • תחסכו כסף. לא תצטרכו יותר לשלם על עלויות התחזוקה של הרכב הישן שכוללות רישיון, טסט, תיקונים וכד'.
  • תחסכו זמן ולא תצטרכו להתעסק לבד במכירה של רכב בשלמותו או חלקיו.
  • תפנו מקום בחניה או ברחוב בו עומד הרכב ולא תעברו על החוק.
  • גם אם המכונית שבורה או רעועה מאוד, היא עדיין יכולה להיות שימושית למישהו אחר. עם זאת, מכירת מכונית כזו היא תהליך ארוך וקשה למדי. הסכום שתקבלו עשוי להיות רחוק מאוד מהצפוי. כדי לפשט את התהליך, תפנו לחברה שרוכשות מכוניות פגומות. בחברה כזו, תוכלו למכור את הרכב ללא קשר למצבו הטכני או לסוגו. 
  • בזכות מכירה של הרכב הישן, תוכלו להרוויח סכום כסף לא מבוטל עבור רכב ישן ותקוע באופן מיידי, וכבר אנשי מקצוע יחליטו מה ואפשר לעשות עם הרכב לאחר מכן.
  • טיפול נכון ברכב ישן מאפשר שמירה על איכות הסביבה ודאגה לכך שחומרים מסוכנים לא ירעילו את הקרקע.
  • במידה והרכב לחלוטין לא מניע ומצריך גרר, חברה לרכישת רכבים לפירוק תסייע בהובלת הרכב למגרש.


מה יקרה לרכב לאחר מכירתו למגרש רכבים

הרכב הישן שלכם מפורק ליחידות וחלקים נפרדים, נוזלים טכניים מנוקזים וחומרים ממוינים לקבוצות. זכוכית, פלסטיק, מתכת וטקסטיל ימוחזרו ויעשה בהם שימוש חוזר.

אנחנו לעולם לא יודעים מתי בדיוק זה יקרה, אבל בסופו של דבר, כל רכב יגיע לסוף דרכו. עכשיו אתם כבר יודעים מה אפשר לעשות אם יש לכם רכב ישן ותקוע בחיפה. 

הדרך הטובה ביותר להיפטר מנטל זה הוא להביא אותו אלינו לחברת D.B.C קניית רכבים לפירוק.

אנו חברה המתמחה מזה שנים רבות ברכישה ופירוק רכבים שיצאו מכלל שימוש. נשמח לטפל גם ברכב שלכם ולחסוך לכם תהליכים ביורוקרטיים וכאב ראש. מעוניינים לקבל מידע נוסף?  פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

053-3366046 דילוג לתוכן