מגרש לפירוק רכבים – מגוון פתרונות לרכבים ישנים ותקולים

במידה שקיבלת הודעה על כך שהרכב של מיועד להורדה מהכביש, ייתכן כי הכתבה הזו היא בדיוק עבורכם.

רכבים רבים נשלחים מידי שנה לפירוק במדינת ישראל, כאשר רובם בשל תאונות קשות, ועוד.

במידה שהרכב שלכם יועד לפירוק, בכתבה הקרובה תוכלו למצוא מידע על מגרשי רכב לפירוק רכבים, ועוד מידע רלוונטי נוסף.

 מגרש לפירוק רכבים

מהו מגרש לפירוק רכב? אילו רכבים מגיעים לגרש לפירוק רכבים?

מגרשים לפירוקי רכבים הם מגרשים אשר נועדו לטפל ברכבים שונים אשר הורדו מהכביש.

אל מגרש לפירוק רכבים, מגיעים רכבים ומכוניות אשר קיבלו הודעה בדבר הורדתם מהכביש, כאשר הסיבות הנפוצות והפופולאריות ביותר במדינת ישראל להורדת כלי רכב מהכביש הן מעבר תאונה קשה אשר משפיעה על תפקוד הרכב בצורה חמודה, או נזק כלשהו לרכב או לאחד מחלקיו החשובים אשר מהווה חלק קריטי לתפקוד אותו הרכב.

מה קורה לרכב אשר מגיע למגרש לפירוק רכבים?

כאשר כלי רכב מגיע מסיבה כזו או אחרת למגרש הפירוק, לאחר פירוק ראשוני לכלל החלקים השונים של הרכב, מחלקים את אותם החלקים אשר פורקו מהרכב לחלקים שמישים, כלומר חלקים אשר ניתנים לשימוש בהם בכלי רכב נוספים מאותו הסוג, ולחלקי אשר לא ניתן להשתמש בהם יותר בתפקוד של כלי רכב נוספים.

בארץ קיימות גם מספר מגרשי פירוק, שלא מבצעים פירוק של הרכבים אשר מגיעים אליהם למגרש, ובמצבים מסוג זה, יבצעו פירוק לרכב רק לפי דרישה ספציפית ולא בכל מצב.

איך כלי הרכב מגיע למגרש רכב ספציפי?

בסופו של דבר, מגרשי הפירוק הם אלה שקונים את כלי הרכבים שמיועדים לפירוק, שכן הם גם אלה שמרוויחים כתוצאה ממכירה של חלקי הרכב התקינים לשימוש ברכבים חדשים.

מגרשי הפירוק קונים את הרכבים המיועדים לפירוק, כאשר במרב המקרים מגרשי הפירוק ירכשו את הרכבים אשר מיועדים לפירוק מבעלי הרכב עצמם, או מה שיותר נפוץ, מחברות הביטוח שמבטחות את אותו הרכב.

לאחר שכל החלקים הרלוונטיים אשר ניתנים לשימוש עוברים למכירה, השלב הסופי הוא לקחת את כל החלקים ההרוסים והמיותרים, ושליחה שלהם למרכזי מחזור לברזל.

רוצים לקבל מידע נוסף על מגרש לפירוק רכבים? חברת DBC – קונה רכבים מושבתים ומתמחה בפירוק רכבים מקצועי, יעיל וללא כל פשרות! נשמח ללוות אתכם בתהליך שלב אחר שלב ולהסביר לכם איך זה עובד.

אנחנו מתמחים בקניית רכבים ישנים המיועדים לפירוק רכבים שכבר לא ניתן ליסוע בהם עוד, כלומר רכבים מושבתים, רכבים שעברו תאונת דרכים ולא ניתן להחזירם לכביש ועוד.

אנו מבצעים ללא עלות גרירה של הרכב מכל אזור בארץ, מפרקים אותו ומוכרים את החלקים שלו למוסכים בכדי שניתן יהיה לעשות בהם שימוש חוזר. לפרטים ומידע נוסף על תהליך פירוק רכבים, צרו איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם כמה שיותר מהר. 

053-3366046 דילוג לתוכן