פירוק רכבים בתל אביב

מגרש הרכבים בתל אביב ערוך לבצע פירוק של רכבים פרטיים מסוגים שונים, כמו כן טנדרים, משאיות וכלים הנדסיים אשר יצאו מכלל פעולה.

פירוק רכבים בתל אביב
פירוק רכבים בתל אביב

שירותי פירוק רכבים בת"א 

ברחבי תל אביב אפשר לראות מעת לעת רכבים ישנים אשר חונים בצדי הדרכים או בחניונים לאורך שבועות וחודשים רבים.

מה אפשר לעשות עם רכבים ישנים? מדובר במפגע סביבתי ולכן המגמה שלנו היא להעביר את כל הרכבים מהחניה אל מגרש פירוק רכבים בתל אביב כדי לפרק אותם. 

רוב הרכבים הללו יצאו מכלל שימוש, יש בהם תקלות מכניות או חשמליות ואין כל אפשרות לנהוג בהם ללא ביצוע תיקון מאסיבי.

מכיוון שמדובר בדרך כלל ברכבים ישנים, עלות החלפים היא גבוהה מאד כיוון שקשה לאתר את החלפים הספציפיים הללו.

הרכבים הישנים יוצרו בשיטות ישנות ולכן גם זמן התיקון של כל רכב הוא ארוך ולכן העלות הכללית של תיקון הרכב היא מאד גבוהה.

ערכם הכספי של הרכבים הללו הוא די נמוך ואם מוסיפים לכך את עלות התיקון נוצר לא אחת מצב שעלות התיקון יקרה יותר מעלות הרכב כולו, כך שלא כדאי לבצע את התיקון.

בדרך כלל בעל הרכב קשור מאד למכונית, קשה לו לקבל החלטות ולכן הרכב נותר בחניה פרקי זמן ארוכים. לכן ניתן לפנות באופן עצמאי לקונה רכבים לפירוק בתל אביב.

פעולות של המשרד להגנת הסביבה 

  • המשרד להגנת הסביבה קבע כללים ברורים למגר את תופעת הרכבים הישנים אשר אינם זזים מהחניונים, כיוון שהם פולטים רעלנים גם כשהם חונים.
  • בעלי הרכבים מתבקשים להוציא אותם מהחניונים ללא דיחוי וכשהם לא מבצעים זאת, הם מקבלים קנסות מהרשות המוניציפלית. כך בנוסף לעובדה שהרכב אינו שווה הרבה כסף, עלות אחזקתו כרוכה גם בקנסות גבוהים.

הפתרון – העברת רכב למגרש הגרוטאות 

לאור המצוקה שנוצרה, בעל הרכב מבין שאין ברירה אלא להעביר את המכונית למגרש הגרוטאות. רכב גרר של מגרש הרכבים שלנו מגיע לחניון וגורר את הרכב הישן אל מגרש פירוק רכבים בתל אביב.

כאן מבצעים בדיקה של מצב הרכב, אם קיימים בו חלפים שמישים או לא. על פי אבחון זה קובעים את ערכו של הרכב ואנו משלמים סכום זה באופן מידי לבעליו. 

במקביל לכך אנו מסייעים לבעל הרכב לטפל בכל הנושא האדמיניסטרטיבי הכולל את העברת ההודעה על פירוק הרכב למשרד הרישוי, בהתאם לכך המשרד הממשלתי מעדכן ברישומיו כי רכב זה ירד מהכביש. 

בנוסף לכך, מבצע המשרד תחשיב של אגרת הרישוי ששולמה בעת ביצוע הטסט השנתי והבעלים מקבל לאחר פרק זמן מסוים בחזרה את החלק היחסי של האגרה אשר שולם בגין התקופה שהרכב כבר לא יהיה חלק ממצבת כלי הרכב על כבישי ישראל. 

החלפים השמישים מועברים למכירה כיד שנייה, השלדה וחלקים מתכתיים נוספים מועברים להתכה כדי לייצר מהם מוצרים מתכת אחרים. 

נשמח לסייע גם לכם בנושא פירוק רכבכם הישן, העברתו למגרש שלנו ותשלום מידי של התמורה – צרו קשר!

053-3366046 דילוג לתוכן