עוברים לרכבים חשמליים ומוכרים את הרכב הישן לפירוק

בשנים האחרונות חל שינוי מהותי בתחום הרכבים ורואים את זה על הכביש בצורה מאוד ברורה ובולטת.

שינוי ראשון הוא כל הנושא של תחום הליסינג. אם פעם אחוז גבוה מהאנשים היו נוהגים ברכבים ישנים, משום שלא יכלו להרשות לעצמם נהיגה ברכבים חדישים, היום נראה כי פני הדברים השתנו לגמרי וכי כמעט כל נהג יכול להרשות לעצמו נהיגה ברכב חדש או לפחות רכב יש שנייה במצב טוב.

שינוי נוסף שנראה לעין, הוא המעבר מרכבים רגילים רכבים אותם מתדלקים בדלק או סולר, לרכבים חשמליים או היברידיים.

למעבר הזה יש מגוון רחב של יתרונות גם בהיבט התפעולי, גם בהיבט של שמירה על הסביבה וגם בהיבט של חיסכון הן בדלק וכמובן שבכסף

עוברים לרכבים חשמליים ומוכרים את הרכב הישן לפירוק

נוהגים ברכב ישן? שקלו לרכוש רכב חשמלי ולמכור את הישן לפירוק

אם אתם עדיין לא יודעים יותר מדי על היתרונות של רכבים חשמליים, זה הזמן להכיר. היתרון הראשון ואולי אחד החשובים הוא כל הנושא של המוסך.

אם עד עכשיו הייתם רגילים להכניס את הרכב שלכם לא מעט למוסך, בין אם זה לטיפולים שגרתיים, ובין אם זה לתיקונים כאשר מתרחשות תקלות לא צפויות, ברכבים חשמליים יש הרבה פחות סיכוי לתקלות.

ברכבים חשמליים יש פחות חלקים, פחות שמנים ומסננים, מה שבעצם חוסך את עלויות התחזוקה ומאפשר להנות מרכב חזק ועמיד יותר לאורך זמן.

בנוסף, אנרגיית הבלימה של הרכב, מופנית פחות לשחיקה ותהליכי חימום, אלא היא הופכת לחשמל שמופנה לתהליכי הנסיעה.

בנוסף, אם עד עכשיו, הייתם מבקרים לא מעט בתחנות הדלק כדי למלא את המיכל, אחרי שתרכשו רכב חשמלי, כל מה שתצטרכו לעשות זה להטעין את הרכב שאתם מגיעים הביתה מהעבודה בסוף היום, כן כן, ממש כמו שאתם מכניסים את הסמרטפון שלכם לשקע, ככה זה עובד גם עם רכבים חשמליים

ועוד כמה סיבות עיקריות לעבור לרכבים חשמליים 

  1. פקקים לא גורמים לבזבוז של אנרגיה, הם אפילו מאפשרים לחסוך בה
  2. הסוללות של הרכב מחזיקות מעמד זמן רב
  3. חווית הנהיגה שלכם הוכלת להשתדרג בצורה משמעותית

למעשה, גם למעבר מרכב רגיל לרכב חסכוני וגם ההחלטה לשלוח את הרכב שלכם לפירוק היא החלטה טובה שתאפשר לכם לשדרג את החיים שלכם בכל כך הרבה רמות והיבטים

יש לכם רכב ישן ואתם לא בטוחים מה לעשות? מתלבטים האם להעביר את הרכב הישן למגרש אשר קונה רכבים לפירוק? חברת DBC מתמחה בפירוק רכבים ישנים ותומכת בהקהל הלקוחות שלה בביצוע התהליך בצורה מקצועית ויסודית על כל שלביו.

כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר. בנוסף, תוכלו לקרוא על תהליך מפורט של פירוק רכבים באתר שלנו וברשת. נשמח ללוות ולסייע לכם שלב אחר שלב בתהליך. 

053-3366046 דילוג לתוכן