כמה כסף אפשר לקבל על רכב מושבת?

בעשור האחרון, חלה סוג של מהפכה בתחום הרכבים בישראל. מהתמודדות של ממש ברכישת רכבים חדשים, לקיחת הלוואות מהבנק רק בכדי לרכוש רכב שישרת אותנו נאמנה לצרכים הכי בסיסיים שלנו כמו ליסוע לעבודה ולשים את הילדים במסגרות בבוקר, לצד הנאות פשוטות כמו פיקניק וטיול בסופי השבוע, נכנס ענף שלםענף הליסינג.

פתאום רכבים חדשים הפכו ממותרות של ממש ששייכת למשפחות עמידות ועשירות, למוצר נגיש שמתאים לכולם. מסיבה זו וסיבות רבות נוספים אנו רואים הרבה פחות רכבים ישנים מה שנקרא טרנטותעל הכבישים.

פחות רכבים ישנים ויותר רכבים חדשים ואפילו רכבי יוקרה במחיר נגיש ונוח. העניין הוא שעדיין יש לא מעט רכבים שפשוט לא עולים על הכביש יותר, אבל כן נמצאים בצידי הדרך.

כמה כסף אפשר לקבל על רכב מושבת?

מדוע רכב הופך מושבת?

ובכן, יש כל מיני סיבות שיכולות להוביל לכך שרכב יהפוך מרכב נוסע על הכביש כמו כל שאר הרכבים לרכב מושבת. 

  1. תאונת דרכים רכבים שעוברים תאונת דרכים, הרבה פעמים פשוט לא ניתן לתקן יותר או לא משתלם יותר והבעלים שלהם מעדיפים לקבל את הכסף מהביטוח, ולרכוש עם הסכום הזה רכב חדש לגמרי. אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים ואתם לא יודעים מה אתם יכולים לעשות עם הרכב הישן, תוכלו להעביר אותו לפירוק ולקבל עליו כמה מאות או כמה אלפי שקלים
  2. רכב ישן רכבים ישנים שכבר לא משתלם לתקן אותם, גם כן ניתן להעביר לפירוק

איך קובעים את המחיר על הרכב הישן?

וכן, המחיר נקבע על פי כל מיני קריטריונים, כאשר דגם הרכב, השנה שבה הוא יוצר, המרחק שהוא עשה והמצב המכני שלו משפיעים על המחיר הסופי תקבלו.

רק אחרי שתסיימו למלא את הטפסים הרלוונטיים והרכב ייגרר מהמקום שבו הוא נמצא, ניתן יהיה להעריך את שווי האמיתי של הרכב.

בדרך כלל, חברות המבצעות פירוק רכבים מקצועי, משלמות את הסכום לבעל הרכב במזומן, ככה שאתם צפויים לקבל על הרכב בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים בודדים

לתהליך פירוק רבים יש הרבה יתרונות, גם בהיבט שהרי אין לכם באמת מה לעשות עם הרכב הישן, במידה והוא לא עולה יותר על הכביש, וגם בהיבט שאתם מרוויחים על זה כסף בלי להתאמץ

רוצים לקבל כסף על הרכב המושבת שלכם מבלי להתעסק עם שום דבר? חברת DBC – קונה רכבים מושבתים, רוכשת כבר שנים רבות מקהל לקוחותיה רכבים שמיועדים לפירוק או רכבים שלא יכולים לחזור ולעלות על הכביש מכל מיני סיבות, ומעבירה אותם ישירות לפירוק.

לתהליך יש כמה שלבים, אבל בגדול אנחנו כאן כדי לחסוך לכם זמן רב ומאמץ. אם יש לכם רכב ישן שלא ניתן להעלות אותו יותר על הכביש, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם כמה שיותר מהר. 

053-3366046 דילוג לתוכן