קניית רכבים ישנים

כבר שנים רבות שחברת D.B.C  מתמחה בקניית רכבים ישנים המיועדים לפירוק. כשאומרים רכב ישן, הכוונה לרכב שיצא מכלל שימוש, רכב שעבר תאונה קשה ולא ניתן יותר לתקנו או רכב שפשוט לא שווה יותר לתקן אותו.

לכך הומצא הפתרון של קניית רכבים לפירוק וכאן אנחנו נכנסים לתמונה עם מאמץ מינימלי מצדכם. אם יש לכם רכב שעומד סתם כך בחניה, צובר אבק ואוסף לכם דוחות מהעירייה, אתם יכולים לשים לזה סוף אחת ולתמיד ואפילו לקבל על זה כסף מזומן במקום.

קניית רכבים ישנים המיועדים לפירוק

קניית רכבים ישנים לפירוק – איך זה עובד?

אז קודם כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא כמה טפסים. כן כמו בכל דבר, גם בקניית רכבים ישנים יש קצת בירוקרטיה. אחרי שתמלאו את הטפסים ותגשו למשרד הרישוי הקרוב לביתכם עם תעודה מזהה, ניתן יהיה לשלוח ישירות אליכם ולמיקום שבו הרכב נמצא גרר.

אנו עובדים עם חברת גרר מקצועית הפועלת 24 שעות, 7 ימים בשבוע בפריסה ארצית. הגרר מגיע עד אליכם בחינם וגורר את הרכב אלינו למגרש החניה בו חונים רכבים המיועדים לפירוק.

קונה רכבים ישנים לפירוק – יתרונות

אז היתרון הראשון הוא שאתם כמובן נפטרים מרכב שאין לו יותר שימוש. יתרון נוסף ולא פחות חשוב הוא שאתם תורמים בכך לסביבה כי רכבים שחונים ועומדים סתם כך, מזהמים את הסביבה שלנו.

חלקים מסוימים מהרכב ימכרו למוסכים כחלקי חילוף לשימוש חוזר ואחרים ישלחו למחזור ברזל. כך או כך, איך שלא מסתכלים על זה, כולם מרוויחים.

אז כל מה שנשאר לכם לעשות הוא פשוט ליצור איתנו קשר דרך האתר או במספר 053-3366046 ואנחנו בדרך אליכם.

053-3366046 דילוג לתוכן