מגרש פירוק רכבים בשפלה 

אחד התחומים שתפסו תאוצה בשנים האחרונות נקרא פירוק רכבים.

לפני שנספר לכם על מגרש פירוק רכבים בשפלה, כדאי להכיר  כמה סיבות שיגרמו לכם להבין את התחום קצת יותר לעומק.

  1. ליסינג אם בעבר אנשים היו מתקשים לרכוש רכב חדש, שכן רמת הנגישות של הרכבים הייתה נמוכה והמחיר גבוה, היום כמעט כל אחד שעובד עם משכורת בסיסית, שכיר או עצמאי, יכול להרשות לעצמו לרכוש רכב בשיטת הליסיניג.מסיבה זו, אנשים מעדיפים לנהוג על רכבים חדשים וגם נוטים להחליף אותם מהר יחסית בהשוואה לפעם, מאשר לנהוג על רכבים ישנים. היום, כל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא פשוט לגשת לחברת ליסינג מקצועית עם שם ומוניטין בתחום ולבחור את הרכב עליו אנחנו רוצים לנהוג לשנים הקרובות, בהתאם לצרכים שלנו, למטרות שלנו וכמובן לתקציב העומד ברשותנו.
  2. עלייה בכמות התאונות לצערנו למרות האכיפה המוגברת של משטרת ישראל, למרות ההחמרה בחוקים ומעבר אליהם בהקשר של נהיגה לפי הכללים ולמרות שיש אינספור תשדירים ופרסומות בנושא, עדיין יש אלימות גם על הכביש. אנשים נוהגים במהירות מופרזת מעל המותר, נהגים עוברים ברמזור אדום, לא סופרים את רוכבי האופניים והולכי הרגל. לכן, כמות התאונות עולה כל הזמן וככל שיש יותר תאונות דרכים, הדבר גורם לכך שיותר רכבים מושבתים ויוצאים משימוש.
  3. עלייה במודעות לאיכות הסביבה – כאשר אנחנו שולחים את הרכב שלנו לפירוק הוא מגיע תחילה אל מגרש פירוק רכבים בשפלה. אנחנו תורמים לסביבה שלנו במידה רבה, משום שחלק מהחלקים עוברים למיחזור ואז ניתן לעשות שימוש חוזר במתכת של הרכבים לצרכים שונים וגם חלקי החילוף שתקינים, עוברים לרכישה דרך המוסכים. כל הנושא של איכות הסביבה נימצא במודעות של כולנו ורובנו עושים מה שהם יכולים כדי לתרום ליקום שלנו, להפחית את הנזק הסביבתי שנוצר כתוצאה מהחיים על הגלובוס ותהליכי תיעוש מוגברים

מגרש פירוק רכבים בשפלה

 פירוק של רכבים ישנים במגרש בשפלה 

אם יש לכם רכב ישן, אם אתם רוצים לקבל על הרכב הזה כסף מזומן, אם אתם מעוניינים לשלוח את הרכב שלכם לפירוק, מסיבות אלה או סיבות אחרות, דעו שמדובר בהליך קצר ויעיל.

כל שנותר לכם, הוא לבחור מגרש רכבים מקצועי עליו אתם יכולים לסמוך, להודיע למשרד הרישוי שאתם כבר לא הבעלים של הרכב ולבטל את הבעלות. משם, תוך מספר ימים הרכב שלכם יישלח לפירוק

רוצים לשמוע מידע נוסף על מגרש פירוק רכבים בשפלה ועל איך לבצע את התהליך בצורה יעילה, פשוטה ומקצועית? דוד קונה רכבים לפירוק מחברת DBC – בין החברות המובילות בישראל לפירוק רכבים. כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר, לקבל הסבר קצר על התהליך, לעבור לשלב הבירוקרטיה והטפסולגיה שהיום נחשב לקצר ויעיל מאוד ואנו כבר נשלח גרר ישירות אל המיקום שבו הרכב הפרטי שלכם נמצא ונעביר אותו לפירוק. השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם כמה שיותר מהר. 

053-3366046 דילוג לתוכן