מכירת רכב לפירוק ללא העברת בעלות

מכירת רכבים לפירוק
מכירת רכב לפירוק ללא העברת בעלות

רכבים ישנים אשר נעו שנים על הכביש, מגיעים בשלב כלשהו לסוף דרכם. זה קורה כאשר נוצר ליקוי משמעותי ועלות התיקון היא מאד גבוהה.

בחישוב כלכלי, אין כדאיות כלכלית לתקן את הרכב כיוון שמדובר בנושאים מורכבים ובחלפים שמאד קשה להשיג אותם לאור גילו המופלג של הרכב ועדיף לגשת לכיוון של מכירת רכב לפירוק.

אלא שלעתים יש כאלה שחוששים מהפרוצדורה של מכירת רכב לפירוק בגלל הצורך של טיפול בבירוקרטיה כמו העברת בעלות.

אך חשוב מאוד לציין שכיום ניתן לפנות לשירות של מכירת רכבים לפירוק ללא העברת בעלות.

מכירת רכב לפירוק, למה?

הצעד הנכון במצב מסוג זה הוא למכור את הרכב לפירוק.

מגרש המכוניות הישנות שלנו מתמחה בביצוע עבודה מסוג זה. הם מפרקים את כל החלפים של הרכב ובוחנים אילו מהם שווים ואפשר למכור אותם, אילו חלפים אפשר למחזר ואת כל השאר אין ברירה אלא להשליך לזבל.

בשנים האחרונות אפשר למחזר פריטים רבים מתוך כלל החלפים, כמו לדוגמה שלדה וחלקי מתכת אשר מועברים להתכה ולייצור מוצרים חדשים מהם, חלקי זכוכית עוברים מחזור וכך גם חלקי פלסטיק.

בדרך זו לאחר מכירת רכב לפירוק מצילים חלק מהציוד ובנוסף לכך, מוכרים פריטים ספציפיים אשר מצבם הכללי הוא טוב כחלפים יד שנייה וכך מוזילים עלויות גם עבור בעל הרכב אשר זקוק לחלפים המסוימים הללו.

תשלום לבעל הרכב בעת מכירת רכב לפירוק ללא העברת בעלות

כאשר מדובר על תהליך מכירת רכב לפירוק, בעל הרכב מקבל תשלום עבור כל החלפים שהם שמישים ועבור השלדה והחלקים הנוספים אשר מועברים למחזור.

התשלום מתבצע באופן מידי, וכך הלקוח יוכל לרכוש רכב אחר וגם סכום זה יסייע לו בכך. 

גרירת הרכב למגרש 

רוב המכוניות הישנות אינן מסוגלות לנוע ולכן גרר של מגרש הגרוטאות מגיע לחניון בו ממוקם רכב זה וגורר אותו למגרש, זהו שירות אשר מוצע ללקוחות, כדי לקדם את תהליך פירוק הרכב. 

עלויות מיותרות של אחזקת רכב ישן 

רכבים ישנים רבים אינם מסוגלים לנסוע ולכן הם עומדים במשך תקופה ארוכה בחניונים ובצדי הדרכים.

המשרד לאיכות הסביבה מעוניין לעודד את העברת המכוניות הללו למגרש לצורך פירוק ולכן מתריע בפני הנהגים שעליהם להזיז את הרכב אשר תופס מקום חניה חשוב ומעבר לכך, רכב ישן זה אף על פי שהוא לא זז, הוא פולט רעלנים שהם מסוכנים לציבור.

אם בעלי הרכבים לא התייחסו להתרעות ולא פינו את הרכבים, הם מתחילים לקבל קנסות בסכומים גבוהים מהרשות המקומית והסכומים מצטברים לכספים משמעותיים מאד.

עקב כך, בעלי הרכבים מבינים שאין ברירה, הרכב אינו פעיל, מתבצעים תשלומים של ביטוח ורישיון רכב ומתווספים לכך גם סכומים גבוהים עבור קנסות.

בסיכום הכללי ההוצאות הן מיותרות ולכן המגמה היא לפתור את הבעיה ולהעביר את הרכב למגרש הגרוטאות, לכן אנחנו מעניקים שירות עבור מכירת רכבים לפירוק.

מתי מומלץ למכור לפירוק ולהשתמש בשירות מכירת רכבים לפירוק? מומלץ לקרוא:

מגרש מכוניות לפירוק 

המגרש שלנו פעיל לאורך שנים רבות והוא משרת בנאמנות לקוחות רבים אשר העבירו אלינו רכבים לפירוק.

אף על פי שקיים קושי להיפרד מהרכב הישן, גם הנהג מבין שזו הדרך הנכונה ויש לפרק את הרכב, לעצור את התשלומים המיותרים ולקבל תמורה הולמת עבור החלפים למכירה ולמחזור.

יש לכם שאלות נוספות בנוגע למכירת רכבים לפירוק? צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכל שאלה או בקשה!

עוד יכול לעניין אתכם:

053-3366046 דילוג לתוכן