מתי מומלץ למכור את הרכב לפירוק רכבים?

לכל דבר בחיים שלנו יש זמן בוא הוא כבר לא יכול עוד לשמש אותנו נאמנה – כך גם לגבי רכבים. פעמים רבות אנו סוחבים את הרכב הישן שלנו עוד שנה ועוד שנה, מעבירים אותו עוד טסט בחשש ומשקיעים בו כסף רב בתיקונים וטיפולים.

מתישהו מגיע הזמן בו אנו פשוט צריכים להיפרד ממנו.

לרוב אנו ננסה למכור אותו על מנת להצליח בכל זאת להרוויח עליו משהו, אך ישנם מקרים בהם הרכב כבר לא שמיש והדרך היחידה להיפרד ממנו בצורה יפה היא למכור אותו לפירוק רכבים.

מכירת הרכב לפירוק

מה זה פירוק רכבים?

כל דבר בעולם הזה סופו להתבלות ולאבד את הערך שלו. לבטח ראיתם לא פעם רכבים ישנים אשר עומדים בודדים במגרשי חנייה או בצידי הדרך.

הרכבים הללו לרוב ישנים מאוד ואינם ניתנים לתפעול או שפשוט לא שווה יותר לבעל הרכב להשקיע בהם. רכבים מסוג זה יהיו מיועדים באופן חד משמעי לפירוק.

מכירת רכב לפירוק אומרת למעשה הרכב נמכר לסוכן רכבים אשר מעביר אותו למגרש פירוק רכבים.

חלק מהחלקים ניתן למחזר ולשחזר וחלק מהחלקים אינם ניתנים לתיקון או שיפוץ ואין להם כל שימוש יותר. בכל מקרה בו בעל רכב מוכר את רכבו לפירוק הוא זכאי לקבל סכום כסף מסוים וזאת על מנת לעודד אותו למכור וכך להפוך את הסביבה שלנו לנקייה ונעימה יותר לשהייה.

מתי תמכרו את הרכב שלכם?

ישנן מספר סיבות עיקריות אשר גורמות לנו למכור את הרכב שלנו לפירוק חלקים ביניהן:

  • במקרה בו הרכב עבר תאונה קשה אשר הרסה אותו לחלוטין והביאה אותו למצב של "טוטאל לוס". במקרים מעין אלו אין מה לעשות יותר עם הרכב כיוון שהוא מורד מהכביש ולכן מומלץ למכור אותו לפירוק.
  • רכבים אשר אינם עוברים יותר את הטסט השנתי או שבעל הרכב מבין כי לא משתלם לו להשקיע בהם יותר על מנת לעבור טסט אלו לרוב רכבים אשר ירדו מהכביש. 
  • רכבים מאוד ישנים אשר לא מתפקדים יותר כראוי ובעל הרכב אינו מצליח למכור אותם מצד אחד אך עדיין רוצה להרוויח עליהם משהו מצד שני.
  • רכבים אשר עתידים להגיע לגריטה.

תהליך פירוק רכבים

פירוק רכבים אינו דבר של מה בכך ועוד קודם שאתם מוסרים את הרכב שלכם לפירוק חשוב לעשות סקר שוק קצר על מנת לבחור את החברה המקצועית והאיכותית ביותר אשר תטפל ברכב הישן שלכם.

על מנת להתחיל בתהליך של מכירת רכב לפירוק רכבים יש להגיע תחילה אל משרד הרישוי עם טפסים המעידים על כך כי הרכב אכן שלכם ורק לאחר מכן לקבל את האישור למכור אותו.

במידה ואתם מעוניינים למכור את הרכב שלכם, אצל דוד קונה רכבים לפירוק תמצאו בדיוק את האדם הנכון שילווה אתכם לאורך התהליך. השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם במהרה!

053-3366046 דילוג לתוכן