למה זה משתלם לקנות רכב שירד מהכביש? – זום על הצד הקונה

כשבוחנים את כדאיות העסקה של מכירת רכב שירד מהכביש לחברה שעוסקת בפירוק רכבים, ניתן לראות כי הצד המוכר נהנה מלא מעט יתרונות, שכן הוא לא ימצא קונה לרכבו ורכבו רק תופס חנייה ופוגע בנהגים האחרים. מעבר לכך, הרכב גם מזהם את הסביבה ובעצם – אין יותר מדי מה לעשות איתו. 

על ידי מכירת הרכב לחברה שקונה רכבים ישנים לפירוק, יוכל בעל הרכב גם להרוויח סכום מסוים, שהוא אומנם לא סכום גבוה, אך בכל זאת מדובר על רווח כספי עבור רכב שאינו פעיל, ובנוסף לכך, הוא לא יחסום חניות והזיהום הסביבתי יופחת. 

ומה לגבי הצד השני בעסקה? התשובה לשאלה היא שגם הצד שקונה את הרכבים שירדו מהכביש מרוויח.

למה זה משתלם לקנות רכב שירד מהכביש?

למה כדאי לקנות רכב ישן שאינו בשימוש?

כאשר מדובר על מכירה של רכבים שירדו מהכביש ורוצים למכור אותם לפירוק, גם הצד השני בעסקה מרוויח מרכישת הרכב, שכן גם הוא תורם להפחתת זיהום האוויר משום שהוא מונע את השארתו של הרכב בחנייה והדבר חשוב לאנשים רבים בימינו, ובנוסף, הוא מרוויח כספים, משום שהוא מוכר את חלקי החילוף של הרכב לאחר שהאחרון פורק. 

לאחר שהחברה שרוכשת את הרכבים מפרקת אותם, נמכרים הרכיבים השונים למוסכים ונעשה בהם שימוש חוזר, גם בצורה זו ניתן לתרום לסביבה, שכן השימוש החוזר חוסך את הצורך להשקיע בייצור רכיבים חדשים. 

ניתן להבין שעסקה בה בעל רכב שהורד מהכביש מוכר את רכבו, שיצא משימוש, לחברה שמפרקת רכבים משתלמת לשני הצדדים.

מכירת רכבים שירדו מהכביש – איך למקסם את כדאיות העסקה?

לצד כדאיותה של העסקה, חשוב מאוד שהתהליך יתבצע בצורה נכונה והגונה – שהצד המוכר אכן יקבל סכום הוגן עבור רכבו (כפי שצוין – סכום זה אינו גבוה, אך הוא בהחלט עדיף על השארת הרכב בחנייה) ושהחברה תגרור את הרכב ממקומו על חשבונה.

כמו כן, חשוב שתהליך הפירוק יתבצע בצורה הטובה ביותר, כך שכל הרכיבים שניתן למחזר אכן יפורקו ויהיה בהם שימוש, כך גם יוכל הקונה למקסם את רווחיו מהעסקה. נוסף על כך, על המוכר לדאוג לכל נושא הבירוקרטיה הכרוך בתהליך ולגשת אל משרד הרישוי עם טופס שמוכיח כי הוא בעליו של הרכב המיועד לפירוק.

בהמשך, יהיה על בעל הרכב למלא טופס ייעודי לביטול רישום הרכב. לאחר ביטול הבעלות יש לחתום על הסכם בין המוכר ובין הקונה.

חברה מקצועית שמתמחה בפירוק רכבים שהורדו מהכביש תהיה בעלת ניסיון נרחב בתהליך הפירוק, תשלם סכום הוגן ותחסוך למוכר זמן יקר, שכן היא תגרור ותעריך את מחירו של הרכב במהירות. במידה שאתם מעוניינים לבצע עסקה שתשתלם גם לכם וגם לקונה, אתם מזומנים לפנות אלינו – חברת D.B.C!

אנו נשמח לספק לכם שירות מקצועי ואמין לכל אורך התהליך. אתם מוזמנים לפנות אלינו, לשאול כל שאלה ולבצע עסקה משתלמת!

 

053-3366046 דילוג לתוכן