קונה משאיות לפירוק

קניית משאיות לפירוק

בעלי משאיות נהנים לא פעם ממשאית איכותית ואמינה, אשר משמשת אותם לאורך השנים. בדרך כלל, מדובר על משאית שמשמשת לצורכי העבודה השונים, החל ממשאית שנועדה לצורך הובלת דירות או הובלת משרדים למשל, ועד למשאית שמשמת להובלת סחורה לבעלי עסקים שונים ועוד.

בכל מקרה, אחרי שנים ארוכות של שימוש, רוב המשאיות מתחילות להראות בעיות מכאניות שונות. עייפות החומר משפיעה על המשאית, ואתם מוצאים את עצמכם מבלים עמה יותר מידי זמן במוסך.

לרוב מדובר על טיפולים ותיקונים יקרים, אשר מייקרים משמעותית את כל העסק. בשלב מסוים, מגיע הרגע שבו צריך להודות באמת המרה – הגיע הזמן למכור את המשאית.

אם מדובר במשאית חדשה יחסית, ניתן יהיה ככל הנראה למכור אותה לאדם אחר. אך אם המשאית ישנה והבעיות המכאניות שלה קשות, רוב הסיכויים שתתקשו למצוא קונים. במקרים כאלו, עדיף כבר מראש למכור אותה חברה מקצועית ואמינה כגון חברת D.B.C, אשר קונה משאיות לפירוק.

קונה משאיות לפירוק

קונה משאיות לפירוק – הפתרון המושלם למשאיות ישנות ומושבתות

משאיות ישנות שלא ניתן כבר להשתמש בהן, או משאיות שקשה למכור אותן לאנשים פרטיים, ניתן בהחלט למכור לחברה מקצועית שמתמחה בתחום של רכישת משאיות לפירוק.

חברה מסוג זה תגיע אליכם עד הבית, תגרור את המשאית על חשבונה וכמובן תציע לכם מחיר משתלם ורווחי במיוחד עבור המשאית האהובה שלכם.

התשלום ניתן במזומן, כך שניתן מיד להשתמש בכסף לצורך השקעה במשאית חדשה, או כמובן לכל סיבה אחרת. חשוב רק לעבוד עם חברה מוכרת ומקצועית, שתוכל לספק שערוך מקצועי של המשאית, יחס אדיב ואישי והתנהלות מהירה ויעילה.

החברה משתמשת בחלקי החילוף השמישים של המשאית, לצורך מתן מענה ללקוחותיה. חלקי המשאית שכבר אינם שמישים, הולכים לגריטה, למחזור ולצורכי הברזל השונים. בצורה כזו, כולם יוצאים מורווחים, היות ואתם מקבלים תשלום במזומן, החברה מרוויחה מחלקי המשאית השונים ואיכות הסביבה נשמרת, היות וחלקי הברזל עוברים מחזור ושימוש מחדש.

לסיכום, חברת D.B.C הינה חברה וותיקה ומוכרת, אשר רונה משאיות לפירוק. מדובר על משאיות שעברו תאונות קשות, משאיות ללא טסט ומשאיות שעלות התיקון שלהן יקרה מידי.

053-3366046 דילוג לתוכן