קניית רכבים לפירוק למען הסביבה

קונה רכבים לפירוק למען הסביבה

קניית רכבים לפירוק למען הסביבה הפך לאחד הנושאים המדוברים ביותר בשנים האחרונות. המודעות לאיכות הסביבה ולחשיבות השמירה על כדור הארץ רק הולכת ועולה, ואנשים רבים מתחילים להתעניין במחזור וברצון לייצר כמה שפחות זבל. כתוצאה מכך, לא מעט אנשים בוחרים למחזר בקבוקי פלסטיק, להימנע משימוש בכלים חד פעמיים וכמובן להימנע מזריקת זבל בפארקים, בחוף הים וכדומה.

כמובן שמדובר על נושא חשוב ומשמעותי, אך רוב האנשים מתעלמים מנושא הרבה יותר בוער. כל שנה עולה כמות המכוניות שעולה על הכביש, כלומר אנשים ממשיכים לרכוש רכבים חדשים ולזהם את הסביבה. קראו בהרחבה על ההיבט האקולוגי של פירוק רכבים!

אך מה קורה לאותם הרכבים הישנים שכבר לא נמצאים בשימוש? לא פעם, ניתן לראות אותם מחלידים ומעלים אבק בחניות, בגינות ובחצרות הפרטיים. רכבים אלו פשוט עומדים שם ללא שום שימוש, כאשר ניתן למחזר אותם ולהשתמש בחלפים שלהם לצרכי השוק השונים.

מי מרוויח מתהליך קנייה של רכבים לפירוק?

חברת D.B.C הינה חברה מוכרת ומוערכת אשר קונה רכבים לפירוק ומתמחה בנושא. החברה תורמת רבות לשמירה על איכות הסביבה, היות והיא מפנה את הגרוטאות הישנות מכל רחבי הארץ ואוספת אותם למגרש מכוניות.

מגרש המכוניות מהווה למעשה מקום מושלם לחלקי החילוף השונים אשר נדרשים מהחברה על ידי הלקוחות שלה. מכל מכונית ומכל משאית ניתן להוציא לפחות מספר חלפים שמישים, אשר יכולים לשמש כלי רכב אחרים.

כלומר, במקום לתת לחלפים האלו להחליד ולהתקלקל סופית, החברה דואגת לאסוף אותם מהחניות הפרטיות של אנשים מכל רחבי הארץ, ולהציע אותם ללקוחותיה במחירים משתלמים במיוחד. חלפים שכבר לא ניתן להשתמש בהם, מועברים לתעשיית הברזל ולמעשה ממוחזרים מחדש. בצורה כזו, נמנע זיהום סביבה מאסיבי, מתבצע מחזור של מכוניות ישנות וכולם מרוויחים מהתהליך.

החברה מציעה תשלום הוגן ומשתלם לבעלי הרכבים הישנים עם שירות קנייה של רכבים לפירוק, כך שגם הם מקבלים תמורה נאה ללא שום מאמץ.

קניית רכבים לפירוק למען הסביבה
קנייה של רכבים לפירוק

כל מה שחשוב לדעת לגבי קניית רכבים לפירוק

אנשים רבים נתקלים בשלב כזה או אחר בסטיקרים ובכרטיסי ביקור המציעים שירותי קניית רכבים לפירוק, אך הם לא לחלוטין מבינים את משמעות הדבר.

רוב האנשים טורחים לטפל נכון ברכב שלהם, להביא אותו למוסך לצורך טיפול שנתי וכמובן לבצע החלפה ותיקון של כל החלקים הדרושים. אך בשלב מסוים הרכב הופך לישן מידי וכמות התקלות בו עולה בצורה משמעותית. בשלב הזה כבר לא כל כך פשוט למכור את הרכב ביד2, ולכן יש צורך לפנות לחברות מקצועיות המתמחות בקנייה של רכבים מושבתים או לחברת קנייה של רכבים לפירוק.

איך נדע אם אנו יכולים להשתמש בשירות קניית רכב לפירוק?

בחלק מהמקרים של קנייה של רכבים לפירוק, החברה תחליט לתקן את הרכב ולמכור אותו בצורה עצמאית, אך בדרך כלל הרכב נקנה לצורך חלקי החילוף שהוא יכול להציע. בצורה כזו, המוכר יכול לקבל תשלום במזומן עבור הרכב, שגם ככה לא ניתן היה להשתמש בו. הכסף הזה יושקע ברכישה של רכב חדש ופחות מזהם, היות והרכבים החדשים נבנים בצורה משוכללת ומתקדמת יותר.כמו כן, הרכב הישן מפונה מהחניה הפרטית של בעל הרכב או לחילופין מצדי הדרך. בצורה כזו, ניתן להוריד את כמות הרכבים הישנים שפזורים בכל רחבי הארץ, אשר תופסים מקום ולא משמשים לשום מטרה.

לסיכום

קניית רכבים לפירוק הנעשית על ידי חברה מקצועית ואמינה, כגון חברת D.B.C, יכולה לתרום המון לאיכות הסביבה.

רכבים ישנים ומזהמים מורדים מהכביש, דבר שמראש מקטין את כמות הזיהום ברחוב. מעבר לכך, במקום שהרכב יעמוד ללא שום מטרה בצדי הדרך למשל, החברה גוררת אותו למגרש שלה ומשתמשת בחלקים שלו לצורך שימוש מחדש או מחזור. זהו מצב רווחי עבור כל הצדדים, היות וכולם מרוויחים ממנו.

לפרטים ומידע נוסף אודות שירות קניית רכב לפירוק, השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם ולתת לכם מענה על כל שאלה ובקשה.
צוות החברה ישמח ללוות אתכם שלב אחר שלב כדי שתוכלו להיפטר מהרכב הישן כמה שיותר מהר וכך גם לשמור על הסביבה.

פנו עכשיו לקנייה של רכבים לפירוק!

עוד יעניין אתכם:

053-3366046 דילוג לתוכן