נתקעים עם הרכב? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת

האוטו שלכם נשלח לטיפול במוסך? המכונאי טוען שהמצבר הלך ואתם חייבים להחליף אותו? במידה שנתקלתם במצב כזה, יש לכם כמה אפשרויות שונות על מנת להזמין את החלקים שתחליפו ברכב שלכם.

האפשרות הראשונה והמוכרת יותר היא להזמין את אותם החלקים שאתם צריכים להחליף ברכב שלכם באופן מקורי היצרן של הרכב.

אופציה נוספת אשר עומדת בפניכם הינה לקנות את אותם חלקי חילף שאתם צריכים להחליף ברכב שלכם, אשר הם אינם החלקים הספציפיים של אותו הרכב, אך הם מתאימים לרכב שלכם מבחינת מפרט טכני, ועוד.

האפשרות השלישית, עליה נפרט בכתבה זו היא רכישה שלה חלקי חילוף מרכבים אשר עומדים למצב של פירוק.

נתקעים עם הרכב? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת

באיזה מצב בדרך כלל כלי רכב נשלח לפירוק?

לכל כלי רכב או אוטו אשר עולה על הכביש יש שנה מסוימת, שכאשר הרכב מגיע לשנה זו, נאסר עליו מבחינה חוקית לעלות על כבישים בישראל.

כאשר הרכב מגיע למצב כזה, מה שנותר לכם לעשות זה להעביר את האוטו ולמכור אותו לחברה אשר עוסקת בתחום פירוק רכבים ולמעשה קונה רכב מושבת, מפרקת את כלי הרכב ושומרת את החלקים התקינים אשר ניתן עדיין להשתמש בהם.

הנהג שמוסר את האוטו שלו לסוג כזה של מגרש רכב יקבל סכום כספי עבור החלקים שבעל המגרש משאיר אצלו.

רכישת חלקי חילוף של רכבים אשר נתקעו ונשלחו לפירוק

האלטרנטיבה אשר מוצעת לכם על ידי רכישה של חלקי חילוף מרכבים שמועדים לפירוק הינה היתרון אשר קיים כאשר אתם רוכשים חלק חילוף מקורי מהיצרן עצמו, אך כמובן במחיר נמוך ואטרקטיבי הרבה יותר.

חשוב מאוד לציין, שכאשר אתם ניגשים לבעל מגרש לחלקי רכב מפורקים, עליכם לברר ולבדוק טוב מאוד איזה חלק חילוף אתם רוכשים.

קודם כל תבדקו אם מדובר בחלק חילוף מקורי אשר מותאם לרכב שלכם, או מבחינה אחרת חלק לא מקורי אך כזה אשר מתאים למפרט הטכני ולנתוני של הרכב שלכם.

מוסכים לרכישת רכבים המיועדים לפירוק הינם האופציה הטובה עבורכם כאשר אתם מחפשים לחסוך את ההוצאות של חלקי חילוף לרכב שלכם.

מחפשים לרכוש חלקי חילוף מרכבים לפירוק? יש בבעלותכם מוסך ואתם מתעניינים בשירות קניית רכבים לפירוק? מעוניינים להעביר את הרכב שלכם לפירוק? כעת כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר או לחילופין להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם בקלות ובמהרה. 

קונה רכבים לפירוק בחסות חברת DBC עם ניסיון של שנים בתחום. בין אם יש לכם רכב מושבת כי הוא ישן ובין אם הרכב שלכם עבר תאונה, אנחנו הכתובת שלכם.

ניתן לגרור את הרכב ללא עלות נוספת, לפרק ולמכור את חלקי החילוף בכדי שניתן יהיה לעשות בהם שימוש חוזר. דרכנו תוכלו לחסוך הרבה מאוד זמן ולקבל כסף מזומן על הרכב שלכם. 

053-3366046 דילוג לתוכן