איך תדעו שפניתם למגרש גרוטאות אמין?

יש כמה פרמטרים שעל פיהם כדאי לבחור את מגרש הגרוטאות שאליו תפנו את הרכב הישן שלכם. הנושא החשוב ביותר במקרים הללו הוא האמינות של הנהלת המגרש והשירות המעולה שהם מציעים ללקוחות.

שירות ללקוחות 

כאשר מדובר ברכב ישן, לא אחת אי אפשר להניע אותו ולכן חשוב לפנות אל מגרש גרוטאות, אשר במסגרת השירות ללקוח דואג שרכב הגרר שלו יגרור את הרכב הישן ויעביר אותו לתהליך הפירוק במגרש הגרוטאות. 

אמינות של מגרש הגרוטאות 

בכל רכב ישן יש חלפים רבים חלקם חדשים יחסית ולכן הם עדיין תקינים ומקצת מהם ישנים ולא תקינים.

כאשר מבצעים פירוק של הרכב ונתקלים בסוגים השונים של החלפים, במגרש גרוטאות אמין יזכו את בעל הרכב בערך הכספי של כל החלפים הללו, כיוון שהם יימכרו לאחר מכן כחלפים יד שנייה.

מעבר לכך יקבל בעל הרכב תשלום עבור החלפים שהועברו למחזור כמו השלדה של הרכב, חלקי מתכת, פלסטיק, זכוכיות ועוד. 

מגרש גרוטאות אמין

התנהלות מול משרד הרישוי 

במסגרת השירות ללקוח, עובדי המשרד שלנו יסייעו לבעל הרכב בביצוע הדיווח למשרד הרישוי על כך שהרכב הועבר לפירוק ולכן לא ינוע שוב בכבישי ישראל.

מדובר בדיווח חשוב ביותר מול משרד התחבורה ולכן העובדים המיומנים מבצעים זאת. קראו בהרחבה על איך ואיפה ממלאים טופס הורדת רכב מהכביש?

בנוסף לכך העובדים שלנו מעבירים את המסמכים הרלוונטיים למשרד הרישוי הכוללים את פרטי חשבון הבנק של הלקוח, כדי שמשרד התחבורה יחזיר לו את החלק היחסי של אגרת הרכב ששולמה בעת הביצוע של טסט השנתי וזאת על פי כמות החודשים שהרכב שהה בפועל בכבישי ישראל.

ההחזר הכספי אמור להגיע תוך פרק זמן קצר לחשבון הבנק של בעל הרכב. 

המעטפת הזו שאנו מעניקים לכל בעל רכב כאשר הרכב שלו הגיע לסוף הדרך שלו, היא ההוכחה לאמינות שלנו לאורך שנים רבות.

פירוק של רכבים ישנים במגרש אמין

בתהליך של פירוק רכבים, המגמה היא להעביר למחזור כמות גדולה ככל האפשר של ציוד כדי שאפשר יהיה לייצר מהמוצרים הללו פריטים חדשים. בנוסף לכך יש חשיבות לפצל ולשמור את החלפים התקינים כדי למכור אותם כחלפים משומשים.

בעל רכב שיש לו תקלה ברכב וזקוק לפריט זה או אחר מעדיף במקרים רבים לרכוש חלפים משומשים אך תקינים, כדי להוזיל את העלויות.

לכן כאשר אנחנו מוכרים את המוצרים הספציפיים הללו ללקוחות אחרים אנחנו מסייעים להם מאד בהוזלת העלויות הכלליות עבור תיקון הרכבים הישנים שלהם.

קנסות של המשרד להגנת הסביבה

המשרד להגנת הסביבה מטיל קנסות על רכבים ישנים שמזהמים את האוויר כיוון שהם פולטים רעלנים גם כשהם חונים. כדי למנוע את תשלום הקנסות הללו, עדיף לגרור את הרכב למגרש הגרוטאות שלנו.

אם יש לכם רכב ישן, אנחנו לשירותכם בכל התהליך של גרירת הרכב ופירוקו לחלקים רבים. 

053-3366046 דילוג לתוכן