מגרש רכבים – הפתרון המיטבי עבור רכב מושבת ופירוק רכבים הרוסים

מגרש רכבים מהווה את מקום האחסון של כל כלי הרכב המושבתים, אלו שעברו תאונות קשות או הורדו מהכביש בגלל פגיעות ותקלות שכבר לא ניתן לתקן.

לא פעם, ניתן למצוא במגרש מסוג זה רכבים ישנים וחלודים, רכבים אחרי שריפה, רכבים הרוסים שהיו מעורבים בתאונות קשות וכדומה.

כמו כן, לא פעם מגיעים למגרש רכבים ישנים שהבעלים שלהם התייאשו כבר מהניסיון למכור אותם. לרוב מדובר על רכבים בעלי שנתון ישן, כך שמראש השווי שלהם בשוק נחשב לנמוך למדי.

בנוסף, רכבים מסוג זה סובלים לא פעם מבעיות מכאניות שונות הקשורות לגיל המבוגר שלהם. בדרך כלל, עלות התיקון עולה על ערך הרכב, דבר שגורם לרוב האנשים לוותר לחלוטין על הרכב שלהם.

חברות שונות, כגון חברת D.B.C, המתמחה בקניית רכבים מושבתים ורכבים לפירוק, ישמחו לרכוש רכבים מסוג זה, לתקן אותם לפי הצורך או להשתמש בהם בתור חלפים וברזל.

מגרש פירוק רכבים

מגרש רכבים – סוף הדרך של רוב הרכבים

רובנו לא רוצים לחשוב על כך, אך למעשה כדאי לזכור כי הרכב שלנו זמני בלבד והוא לא יישאר עמנו לנצח. ישנם אנשים שנורא נקשרים לרכבים שלהם, הם דואגים לטפל בהם בזמן, להגיע רק למוסכים מורשים ולרכוש עבורם את האביזרים האיכותיים והיוקרתיים ביותר.

אך כל זה לא משנה את העובדה, כי בשלב כזה או אחר הרכב יגיע למצב מכאני בעייתי, שנתון גבוה ותחזוקה יקרה ובלתי משתלמת.

זה בדיוק הזמן להתחיל לחשוב למכור את הרכב למגרש רכבים אשר מבצע גם פירוק של רכבים הרוסים. אומנם שווה לנסות קודם כל למכור את הרכב לאדם אחר, אך הדבר כרוך בדרך כלל בלא מעט כאב ראש, התעסקויות ובזבוז של זמן יקר.

אף אחד לא ירצה לקנות רכב ישן ובעייתי, ולכן יהיה פשוט יותר למכור אותו ישירות למגרש רכבים. בצורה כזו, ניתן למכור רכב למגרש ולקבל עליו תשלום במזומן, ולהשתמש בכסף הזה כדי לרכוש רכב אחר. מצד שני, אם תשאירו את הרכב בחניה של הבית לאורך חודשים ארוכים, לא תצא מכך שום תועלת.

לסיכום

חברת D.B.C הינה חברה מקצועית ואמינה אשר קונה רכבים מושבתים כמו גם רכבים לפירוק. החברה מחזיקה את כל הרכבים שלה במגרש רכבים, לצורך חלקי חילוף וכדומה.

053-3366046 דילוג לתוכן