קונה רכבים לפירוק באשדוד

מחפשים חברה המתמחה בפירוק רכבים במרכז וכן בפירוק רכבים באשדוד בפרט? הגעתם בדיוק למקום הנכון!. חברת D.B.C קונה רכבים לפירוק באשדוד ופועלת כבר שנים רבות בתחום פירוק הרכבים ומכירת החלקים למחזור ברזל ולמוסכים בפריסה ארצית.

אנו מחזיקים מגרש לפירוק רכבים באשדוד בו מוחזקים כל הרכבים וחלקי החילוף.

אם יש ברשותכם רכב שיצא מכלל שימוש בין אם כי מדובר ברכב ישן מאוד, בין אם כי הרכב עבר תאונה או מכל סיבה אחרת, נשמח לסייע לכם בתהליך הכולל קנייה ופירוק רכבים באשדוד

כל בעל רכב שמגיע אלינו מקבל עבור הרכב שלו סכום כסף מכובד בתמורה לרכב. מדובר בתהליך ממנו כולם מרוויחים ובעיקר שומר על הסביבה שלנו נקייה יותר.

מה הקשר בין פירוק רכבים באשדוד לשמירה על איכות הסביבה?

היבט נוסף הוא שמירה על איכות הסביבה. אם איכות הסביבה חשובה לכם – אתם בוודאי דוגלים במחזור ושימוש חוזר ולא בגריטה. כשאתם מוכרים את הרכב שלכם לפירוק אתם למעשה מעודדים את שני הדברים האלו.

אנו יודעים להפיק את המירב מהחלקים ברכב שעוד ניתן לעשות בהם שימוש ולהפיק מהם תועלת. לאחר הפירוק החלקים התקינים יועברו למוסכים שיעשו בהם שימוש חוזר וכך למעשה תרמתם את חלקכם בהצלת כמה שניתן מהרכב הישן שלכם.

הרי כל רכב ישן שעומד ככה סתם מזהם את הסביבה שלנו. לא חבל?

קונה רכבים לפירוק באשדוד

קניית רכבים לפירוק באשדוד – למי זה מתאים?

  • לאנשים שהרכב שלהם לא מביא להם יותר תועלת
  • לאנשים שעברו תאונה עם הרכב
  • לאנשים שלא מוצאים לנכון לתקן את הרכב בשל מצבו המכני

פירוק רכבים באשדוד – איך זה עובד?

בשלב הראשון יש ליצור קשר עם חברה המתמחה בפירוק רכבים. לאחר מכן החברה שולחת גרר ומעבירה את הרכב למגרש פירוק. כעת עליכם ליידע את משרד התחבורה ואגף הרישוי, למלא את הטפסים המתאימים בכדי שרישיון הרכב יבוטל ולהעביר את בעלות הרכב לבעליו של המגרש.

כדי שכל זה יקרה, יהיה עליכם להגיע למשרד הרישוי עם תעודה מזהה ורישיון רכב בתוקף.

קונה רכבים לפירוק באשדוד

 

מתי הזמן המתאים להיפרד מהרכב לטובת פירוק רכבים באשדוד?

אנחנו יכולים להבין את הסנטימנטים שלכם לרכב הישן שלכם שליווה אתכם לאורך תקופה משמעותית בחיים ובו עברתם כל מיני חוויות שתיקחו איתכם. עם זאת, כאשר הרכב עומד בחנייה בלי יכולת לזוז או שתחזוקתו עולה יותר מהתועלת שלו עבורכם – זהו הזמן לשקול לאתר שירות קניית רכבים לפירוק באשדוד.

השירות שלנו כולל גרירה מהמקום שבו הרכב עומד 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. כעת, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר DBC או לצלצל למספר 053-3366046 ואנחנו בדרך אליכם.

קראו גם על קניית משאיות לפירוק

053-3366046